Nasza kadra to ludzie wysoko wykwalifikowani, zmotywowani i entuzjastycznie podchodzący do swojej pracy.

Nasi pracownicy są twarzą firmy Kajima i to oni stanowią o jej wartości. W oddziale KAJIMA w Polsce pracuje obecnie ponad sześćdziesiąt osób.

KAJIMA Polska oferuje dużo więcej niż tylko pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej. Oferujemy karierę z perspektywą rozwoju i awansu.Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij do nas swoje CV.
Pracownicy
Pracownicy są naszym największym atutem i najcenniejszym dobrem.
Wszyscy nasi pracownicy są traktowani zgodnie z zasadami równości w każdym aspekcie pracy.

Cenimy swoich pracowników.

Dlatego wkładamy tyle wysiłku w rekrutację, dokładnie monitorujemy wydajność i dbamy o to, by każdy miał możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Potencjał naszych pracowników to najważniejszy element kapitału firmy i dlatego dbamy o jego systematyczny rozwój w ramach Polityki Rozwoju Pracowników.

Nasze działania w tym zakresie koncentrują się głównie na rozwoju i awansie. Chcemy aktywnie wspierać naszych pracowników w ich rozwoju osobistym i zawodowym.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:


Jeżeli nie jesteś zainteresowany żadną z dostępnych obecnie ofert pracy, do swojego zgłoszenia dołącz informacje o oczekiwanym stanowisku i miejscu (miejscach) pracy.

Prześlij swoje zgłoszenie e-mailem na adres:
rekrutacja@kajimaeurope.com
lub pocztą:
Kajima Poland Sp. z o.o.

Dział Kadr
Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa

KAJIMA oferuje następujące warunki:
atrakcyjny system wynagrodzeń
dodatkowa opieka medyczna
dodatkowe ubezpieczenie NNW

Do zgłoszenia dołącz następujące oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji przez firmę KAJIMA Poland Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późniejszymi zmianami (tekst pierwotny: Dz. U. z 29 października 1997 r. nr 133, poz. 883; tekst jednolity: Dz. U. z 6 lipca 2002 r. nr 101, poz. 926).