Attention! We are being reported about many recruitment frauds committed by Visaway Consultants Private Limited in India, please be informed that job offers provided by this company are absolutely fake. Kajima Poland do not carry any recruitment procedures abroad Poland and has no business relation with Visaway Consultants Private Limited. For your own safety please do not provide any personal or financial information to anyone you suspect of recruitment fraud.

×
Kajima Logo

Kajima Corporation została założona w 1840 roku i do dziś jest jednym z czołowych wykonawców inwestycji budowlanych na świecie, znanym ze swojej innowacyjności oraz kompetencji projektowych i inżynieryjnych.

Kajima Corporation

Siedziba Kajima Corporation znajduje się w Tokio, a firma zatrudnia ponad 16.000 pracowników na całym świecie. Obecnie sieć operacyjna firmy obejmuje 18 krajów i działa praktycznie w każdej dziedzinie budownictwa i nieruchomości. Skonsolidowana roczna sprzedaż firmy to około 16 mld dolarów, co daje jej jedno z pierwszych miejsc wśród spółek budowlanych na świecie. Kajima Poland jest częścią europejskiej struktury Kajima Europe.

Kajima oferuje optymalne rozwiązania projektowe: od usług generalnego wykonawstwa, poprzez indywidualne podejście do projektu i wykonanie z odpowiedzialnością jednego podmiotu, po projekty kompleksowej rewitalizacji terenów miejskich. Jako pierwsza firma budowlana w Japonii Kajima założyła własny ośrodek badań technicznych – Kajima Technical Research Institute.

Kajima Corporation posiada bogate doświadczenie i wiedzę, związaną z przygotowaniem, projektowaniem i wznoszeniem wszelkich rodzajów konstrukcji, począwszy od tam, mostów i tuneli a skończywszy na drapaczach chmur, stadionach i ośrodkach wypoczynkowych. Specjaliści Kajima są zawsze gotowi służyć klientom w projektowaniu, budownictwie, inżynierii lądowej oraz zagospodarowaniu nieruchomości. Gruntowna znajomość technologii mechanicznych, elektrycznych i informatycznych, a także chemii, rolnictwa i oceanografii pozwala na realizację złożonych przedsięwzięć. Dlatego zarówno w Japonii jak i w innych krajach realizacje Kajima robią duże wrażenie.