Attention! We are being reported about many recruitment frauds committed by Visaway Consultants Private Limited in India, please be informed that job offers provided by this company are absolutely fake. Kajima Poland do not carry any recruitment procedures abroad Poland and has no business relation with Visaway Consultants Private Limited. For your own safety please do not provide any personal or financial information to anyone you suspect of recruitment fraud.

×
Kajima Logo

Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Osiągamy wyznaczone cele. Potrafimy dzielić się wiedzą.

W Kajima Poland Sp. z o.o. stawiamy na pracę zespołową. Wierzymy, że tylko poprzez wzajemny szacunek i zaufanie możemy budować silną i trwałą organizację. Pracownicy są naszym najważniejszym zasobem, dlatego gwarantujemy stabilność zatrudnienia w połączeniu z możliwością poznania najnowszych technologii budowlanych.
Relacje z klientami opieramy na partnerskim podejściu, wzajemnym szacunku oraz na niezawodności. Dbamy o to, aby każdy wybudowany przez nas obiekt spełniał najwyższe standardy jakości. Nasze starania zaowocowały wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Codzienne udowadniamy, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym.
Dołącz do nas i Ty, jeśli chcesz razem z nami wcielać naszą filozofię w życie.

Sprawdź nasze oferty pracy na Pracuj.pl!

 Ochrona danych osobowych w procesie rekrutacji

Dzięki takim kompetencjom jak umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, dążenie do rezultatów, komunikatywność, umiejętność dzielenia się wiedzą, nasi pracownicy są w stanie elastycznie i szybko reagować i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klienta. Zaufanie na placu budowy i dobra komunikacja w sali konferencyjnej to nasze znaki szczególne.

Podczas realizacji naszych kontraktów budowlanych w biurach budów pracują kierownicy budów, inżynierowie, projektanci, architekci oraz pracownicy administracyjni. W centrali w Warszawie oraz w oddziale we Wrocławiu zajmujemy się kompleksowym wsparciem budów. W naszych strukturach zatrudnieni są projektanci i architekci, specjaliści ds. finansów, informatyki, prawa, zasobów ludzkich, BHP, administracji, ofertowania oraz marketingu

Niezależnie od tego, czy jesteś absolwentem, czy doświadczonym specjalistą – jeżeli jesteś gotowy podjąć nowe wyzwanie – Kajima Poland jest dobrym wyborem.

Kariera dla inżyniera

Masz już za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe i szukasz nowego miejsca do rozwoju? Oferujemy wspierające środowisko pracy, innowacyjne podejście do budowania oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.

Kariera dla architekta i projektanta

W naszym zespole projektowym zatrudniamy architektów oraz koordynatorów projektowania. Jeśli cechuje cię innowacyjne myślenie oraz chciałbyś poznać najnowsze rozwiązania w projektowaniu nasz dział Design czeka na Ciebie.

Start dla absolwenta

Szukasz pierwszej pracy i chcesz w praktyce wykorzystać nabytą wiedzę? Dołączając do naszego zespołu masz okazję realizować ciekawe projekty i współpracować z nastawionym na sukces zespołem.

Otrzymujesz od nas:

  • szkolenia miękkich i twardych umiejętności,
  • kartę Multisport,
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie NNW,
  • możliwość rozwoju zawodowego.